Obecnie 298 forumowiczów jest online
Obecnie 298 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana danych rozliczeniowych na koncie, a kupon

Nowicjusz ✭ ✭

Cześć!

Korzystam z płatności skonsolidowanych. Do tej pory Google wystawiało mi faktury na Firmę A, jednak w zawiązku z zarejestrowaniem nowej spółki uzyskałem zgodę na fakturowanie przez Google mojej drugiej firmy - Firmy B.
W związku z tym dzisiaj kończę wszystkie zamówienia budżetowe Firmy A, a pozostałe budżety na kontach rozliczam tak, że robię nowe zamówienie budżetowe, które będzie aktywne od 01.03.2016 r. gdzie płatnikiem będzie Firma B. Chodzi o to by faktura za marzec była już wystawiona na nową firmę. 
W lutym podpiąłem klientom kilka kuponów 600 i 250, które powinny aktywować się w marcu. Teraz pytanie:

Czy te kupony w ogóle się podepną, a jeśli tak, to czy standardowo pomniejszą należności na fakturze? Jeśli je pomniejszą, to czy pomniejszą na fakturze, którą Google wystawi za marzec Firmie B? Czy może zrobią mi ujemne saldo na fakturze wystawianej dla Firmy A?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zmiana danych rozliczeniowych na koncie, a kupon

Wschodząca Gwiazda

Piotrze, obawiam się trochę, że raczej nie wiele osób miało taki problem jak Twój i może być ciężko z odpowiedzią na to pytanie. Doradzam porozmawiać z supportem google, a najlepiej z tymi osobami które Ci przyznawały kredytowanie.