Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wpisany kod promocyjny, przelane 100zł - brak pozostałych 200 z kuponu

[ Edytowane ]
N/A
# 1
N/A

Witam,

Przelałem 100 zł, wpisałem kod promocyjny (obecnie dostaję komunikat, że kod z kuponu już został wykorzystany i nie może być drugi raz) a mimo to na moim koncie brak pozostałych 200zł. O co tu chodzi?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: KarolinaP (Magister ✭ ✭ ✭)
września 2015

Dot.: Wpisany kod promocyjny, przelane 100zł - brak pozostałych 200 z

Najlepszy Współtwórca

Przyznaj się tak szczerze, czy w ogóle przeczytałeś reguły przyznawania kuponów, a co ważniejsza regulamin kuponów adwords?

Po wydaniu minimum 100 zł w ciągu 5 dni roboczych zostanie przyznana na konto adwords kwota 200 zł.

Jeśli wpłaciłeś tylko 100 zł to może być problem z wydaniem pełnych 100 zł - może zostać parę groszy nie wydanych, które będzie ciężko wydać kliknięciem. Zalecana procedura jest taka, żeby od razu przelać na konto ciut więcej niż 100 zł - wtedy tego problemu nie będzie.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

musisz najpierw wykorzystac te 100zł, jak wykorzystasz to po paru dniach kwota promocyjna sie pojawi

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: KarolinaP (Magister ✭ ✭ ✭)
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Przyznaj się tak szczerze, czy w ogóle przeczytałeś reguły przyznawania kuponów, a co ważniejsza regulamin kuponów adwords?

Po wydaniu minimum 100 zł w ciągu 5 dni roboczych zostanie przyznana na konto adwords kwota 200 zł.

Jeśli wpłaciłeś tylko 100 zł to może być problem z wydaniem pełnych 100 zł - może zostać parę groszy nie wydanych, które będzie ciężko wydać kliknięciem. Zalecana procedura jest taka, żeby od razu przelać na konto ciut więcej niż 100 zł - wtedy tego problemu nie będzie.

Dominik Myślak

Student ✭

Ja przelewam 110 Emotikon: Szczęśliwy Choć wolę płatność kartą, wtedy jest szybciej.