Obecnie 269 forumowiczów jest online
Obecnie 269 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Witam, wydałem 100PLN na AdWords, -oczekiwałem dodatkowych 200PLN -tak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, wydałem 100PLN na AdWords, -oczekiwałem dodatkowych 200PLN -tak się reklamujeie i taki dostałem list (tradycyjny) -wraz z kodem doładowania o 200PLN -kodem promocyjnym.

Niestety -kod jest błędny -Google AdWords go nie przyjmuje a ja mam 0,16PLN na kooncie i kapmania stoi. Mimo tego że doładowałe jeszco dodatkowe 100PLN -informacja 'dziękujemy za wpłatę' ale mieniążków na koncie brak.

Proszę o wyjaśneinia.

Pozdrawiam,

(adres e-mail oraz numer konta AdWords został usunięty przez administratora Forum. Publikowanie danych osobowych jest bowiem niezgodne z Zasadami Forum AdWords)

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Witam, wydałem 100PLN na AdWords, -oczekiwałem dodatkowych 200PL

[ Edytowane ]
Student ✭

To działa tak:

Zakładamy konto AdWords

W przeciągu 14 dni wprowadzamy kupon, jednak najlepiej zrobić to na samym początku zaraz po założeniu konta, gdyż wydane 100 zł liczy się od momentu wprowadzenia kuponu, a także kupon przysługuje tylko nowym, a więc nie starszym niż 14 dni kontom.

Po spełnieniu tych warunków oraz warunków korzystania z kuponów (kupon może mieć też datę ważności, po której jego wprowadzenie nie będzie skutkowało zasileniem dodatkową kwotą) - otrzymujemy bonus.

PS. To ogólne forum/społeczność, choć także są tutaj pracownicy Google Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda

wojtek opisał jak ta procedura wygląda 

ja tylko dopowiem, że wpłata przelewem na konto księguje sie do 5 dni roboczych, więc musisz troche poczekąc aby te kolejne 100zł pojawiły sie na koncie

Magister ✭ ✭ ✭

Witam, 

propunuję także zapoznać się z innym wątkiem dot. kodu promocyjnego, gdzie zostały opisane zasady funkcjonwania kodów. W razie dalszych niejasności, proszę śmiało pisać/ spróbujemy pomóc, aczkolwiek myślę, że wszystko zostało dośc jasno opisane w poleconym wątku. 

Na przyszłość byłabym także bardzo wdzięczna za zapoznanie się z Zasadami Forum i nie publikowanie danych osobowych na Forum (ze względów bezpieczeństwa).

Dziękuję serdecznie za zrozumienie i pozdrawiam!

KarolinaP