Obecnie 280 forumowiczów jest online
Obecnie 280 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Witam,Podałem kod promocyjny ale nie widzę jego kwoty nigdzie.

Nowicjusz ✭

Witam,

Dokonując płatności podawałem kod promocyjny ale nie widzę nigdzie aby był dopisany do mojego konta. Dziś dostałem maila że stan konta się wyczerpuje. Proszę o pomoc bo chciałem wykorzystać ten kod ale wychodzi na to że się nie da.

pozdrawiam

Andrzej

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Witam,Podałem kod promocyjny ale nie widzę jego kwoty nigdzie.

Najlepszy Współtwórca

Aby kwota z kuponu dopisała się do stanu konta musisz wydać najpierw minimum 100 zł - po paru dniach od momentu wydania takiej kwoty na koncie zostaną dodane dodatkowe środki z kuponu.

Dominik Myślak

Dot.: Witam,Podałem kod promocyjny ale nie widzę jego kwoty nigdzie.

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

użytkownik Pogotowie słuchnie napisał, że kwota przyznana za pomocą kodu promocyjnego będzie widoczna w koncie Adwords dopiero w momencie, gdy zostaną spełnione wszystkie warunki promocji.

Jeśli zaktywowałeś w koncie AdWords kod promocyjny przykładowo z oferty „Wydaj 75 PLN, by otrzymać 150 PLN”, musisz po wprowadzeniu kodu promocyjnego uzyskać kliknięcia reklam o łącznej wartości co najmniej 75 PLN. Gdy wydasz 75 PLN, w ciągu pięciu dni roboczych na Twoim koncie pojawi się kwota 150 PLN. Opis odpowiednich wymogów znajdziesz w warunkach korzystania z oferty.

Na przyszłość polecam także artykuł informujący o tym, jak rozwiązać problem z kodem promocyjnym.

Pozdrawiam,

KarolinaP