Obecnie 293 forumowiczów jest online
Obecnie 293 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Stan konta po doładowaniu 100zł wynosi -100zł?

Nowicjusz ✭

Witam

Doładowałem konto w Adwords Express za 100zł po czym zmieniłem na płatności automatyczne. Teraz budżet wynosi -100zł mimo że przed doładowaniem wynosił 0zł. Czy to się zmieni ? Cała operacja miała miejsce wczoraj, przy czym kampania jest aktywna tylko od poniedziałku do piątku.

Pozdrawiam

Stan konta po doładowaniu 100zł wynosi -100zł?

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Witaj Emotikon: Szczęśliwy

Tak, zmieni się i ta wartość będzie dążyć do zera, a po przekroczeniu zera w pewnym momencie zostaną pobrane środki z karty za wydatki przekraczające te wpłacone już 100zł. Aktualna wartość z minusem bierze się stąd, że konto w stanie płatności automatycznej w podsumowaniu pokazuje stan zadłużenia - a nie budżet.

Zatem w sytuacji gdy wpłaciłeś 100zł to żeby stan zadłużenia (czyli minus) pokazywał właściwą wartość - to musi to być -100 (dwa minusy dają plus - bo realnie jesteś 100 na plusie). Wiem, że trochę to pokręcone - ale tak to już działa. W każdym razie nie ma powodów do paniki w żadnym wypadku - sytuacja jest w normie.

________
Booguś