Obecnie 168 forumowiczów jest online
Obecnie 168 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Saldo się wyczerpało

Nowicjusz ✭

Witam, stworzylem kampanie Adwords z platnosciami recznymi. Przelalem 150zł i przy kampani Adwords dostaje blad:

Saldo się wyczerpało - Reklamy się nie wyświetlają, ponieważ Twoje saldo się wyczerpało. Aby ponownie wyświetlać reklamy, wpłać odpowiednią kwotę na konto. Napraw to.

Mimo ze pokazuje mi saldo na 150zł.

O co chodzi?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Saldo się wyczerpało

Najlepszy Współtwórca

Poczekaj aż środki zostaną zaksięgowane.

Czy od wpłaty minęło już kilka dni? Czy czasem nie wyklikał się już ten budżet?

Dominik Myślak

Saldo się wyczerpało

Nowicjusz ✭

Minelo z 5 dni. Nie wyklikalo sie nic.

Saldo się wyczerpało

Najlepszy Współtwórca

Jeśli kampanie zostały uruchomione i nic się nie wyklikało, to zadzwoń do supportu AdWords.

Dominik Myślak

Saldo się wyczerpało

Nowicjusz ✭

Gdybym wiedział jak tam zadzwonić to bym tu nie pisał Emotikon: Język Nie mogę wyklikać ani przez 'globalna pomoc telefoniczna' ani przez 'pomoc', zawsze mnie kieruje do jakiś dziwnych faq.... masz może telefon do nich?

Saldo się wyczerpało

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

dzwoń 800 702 380 Emotikon: Mrugający   Przygotuj sobie 10 cyfrowy id konta AdWords, bo będziesz musiał podać

daj znać co było powodem problemu

Dominik Myślak

Saldo się wyczerpało

Nowicjusz ✭

Dzieki za telefon, chodzilo o to ze mialem za mala kwote CPI i za duzy zasieg krajow/jezykow.

Saldo się wyczerpało

Nowicjusz ✭

Cześć, 

Mam ten sam problem, przelałam 200 zł na konto adwords  i wyświetla się komunikat:

"Saldo się wyczerpało - Reklamy się nie wyświetlają, ponieważ Twoje saldo się wyczerpało. Aby ponownie wyświetlać reklamy, wpłać odpowiednią kwotę na konto. Napraw to."

Tomasz S, co dokładnie zmieniłeś? Ja np nie mam jeszcze ustawionej reklamy poza tą pierwszą, którą się ustawia przy zakładaniu konta Adwords.

Saldo się wyczerpało

Najlepszy Współtwórca

Ewelina komunikat może przez chwilkę się pojawiać, natomiast ważne jest to czy reklamy w ogóle ruszyły.

Zbuduj do końća kampanie, dodaj nowe słowa kluczowe, pogrupuj je i utwórz grupy reklam.

Częstym błędem przy sprawdzaniu, czy reklamy się wyświetlają na nowym koncie, jest źle ustawiony przedział czasowy, który nie uwzględnia obecnych dni.

Dominik Myślak