AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 232 forumowiczów jest online
Obecnie 232 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozliczanie faktur !

Magister ✭

witam

Klient chce mała kampanie testowa na 200-300zł, ma firmę. ale czy coś się stanie (to pytanie od klienta): 

jak podam jego dane do faktury a on ja nie rozliczy w US  ?  

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Rozliczanie faktur !

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Jeśli nie chce jej rozliczać zrób mu kampanię na swoją firmę i po problemie - o ile chodzi o fakturę od Google oczywiście. Poza tym to faktura kosztowa dla niego i za nie dodanie tego do kosztów US nie ściga, nawet jeśli jakimś cudem dowiedziałby się o fakturze wystawionej na tak małą kwotę w Irlandii...

________
Booguś

Wschodząca Gwiazda
Michał US nie ściga za ukrywanie kosztów, tylko za ukrywanie dochodów. Ukrywając koszty US się cieszy, bo Państwo więcej zarabia. Pozdrawiam Adaśko

Wschodząca Gwiazda
Chyba zapomnieliście o obowiązku rozliczenia podatku VAT. Bez względu na to, czy klient jest płatnikiem VAT'u, czy nie, jest zobowiązany go rozliczyć.
Jeśli klient nie jest płatnikiem VAT'u to musi go samodzielnie naliczyć i odprowadzić do US składając odpowiednią deklarację.
Tomasz Ciepłucha

Magister ✭
Tomasz C - o tego właśnie się obawiam ! :/
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics