Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy się nie wyświetlają, a płatności dodane,

Nowicjusz ✭

Jaki jest numer telefonu do AdWords PL poza tym 0800? Chcę zadzwonić z zagranicy i nie mogę ;/

Mam też pytanie kiedy pojawią się moje reklamy?  W kolumnie "stan" mam informacje "Odpowednie" ale dalej jest:

"Czy reklamy są teraz wyświetlane?
Nie

• Nie można rozpocząć wyświetlania reklam, dopóki nie zostaną wprowadzone szczegóły płatności. Co mogę zrobić?"

Podałem dane karty, środki są, nawet dokonałem wpłaty ale jest ona "oczekująca" - i tu też nie wiem dlaczego ;/

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Reklamy się nie wyświetlają, a płatności dodane,

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Jeśli wpłaty dokonałeś poprzez kartę to środki powinny być niebawem na koncie. Jeśli trwa to dłużej niż dzień dwa to faktycznie zgłoś się do adwords 800 702 380.

Sądzę, że to kwestia zaksięgowania środków i reklamy powinny ruszyć.

Pamiętaj też, że google zastrzega sobie prawo do sprawdzania kont i jeśli Twoje konto podlega takiemu sprawdzenu ręcznemu to może to potrwać troszkę dłużej. Poczekaj cierpliwie na zaksięgowanie wpłaconych środków.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
na numer 800 nie zadzwonie z UK ;/ nie ma jakiegoś innego numeru?

Najlepszy Współtwórca
Kiedy dokonałeś płatności? Jeśli dzisiaj to poczekaj aż zostaną zaksięgowane na koncie.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Pieniądze nie są jeszcze zaksięgowane, ale już wiem jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy Emotikon: Szczęśliwy
reklama musi zostać sprawdzona pod względem zawartych słów, jedno to - capsules [chyba im się źle kojarzy i tyle],
jeszcze mało rozumiem i potrzebowałbym pomocy,bo szczerze to nawet z opisów nie wiele rozumiem, może ktoś by mi to wytłumaczył jak nie mogę zadzwonić do AdWords, chętnie zadzwonię i pogadam.

Najlepszy Współtwórca
Polecam Ci support, w którym znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania https://support.google.com/adwords/?hl=pl#topic=3119071

Oczywiście możesz te pytania zadać również tutaj.

Słowo, o którym wspominasz zapewne jest sprawdzane pod kątem lekarstw - nie można reklamować lekarstw na receptę.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
ze skype za darmo chyba zadzwonisz na 0800