Obecnie 200 forumowiczów jest online
Obecnie 200 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z kodem promocyjnym

Nowicjusz ✭

Otrzymałem jakiś czas temu 8 kuponów Google AdWords z kodami. Jeden z nich wykorzystałem bez problemu w MCK. Następnie w MCK utworzyłem kolejne konto klienta i chcąc wbić kod z kolejnego kuponu dla tego klienta pojawia mi się informacja "Twój adres rozliczeniowy nie odpowiada krajowi lub regionowi w szczegółach oferty." ... Czy ktoś może mi objaśnić o co dokładnie chodzi? Gdzie znajdę "kraj lub region w szczegółach oferty"? Kupony dodam są ważne do 31 grudnia.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem z kodem promocyjnym

Najlepszy Współtwórca
od jakiego supportu dostałeś kupony - polskiego?

Na jakie dane utworzone jest konto Adwords? Musi być na dane firmy zarejestrowanej w polsce jeśli kuponu otrzymałeś z polski.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Kupon otrzymałem od supportu polskiego.
Zarówno Moje Centrum Klienta zarejestrowane jest na adres mojej firmy w Polsce, jak również utworzone nowe konto dla klienta ma adres polski.

Najlepszy Współtwórca
zadzwoń do supportu adwords i wyjaśnij sprawę podając numer kuponu - sprawdzą czy jest aktywny itp.
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Jeśli w danych klienta rzeczywiście masz polski adres spróbuj wykorzystać kupony nr 3, 4... - jeśli problem leży po stronie kuponu i nie wystąpił przy pierwszym kodzie, to być może dotyczy tylko tego nr 2.

Dodatkowo:
To byłby inny problem/komunikat pewnie, ale tak na wszelki wypadek warto doprecyzować, że pisząc "Następnie w MCK utworzyłem kolejne konto klienta" powinieneś mieć na myśli konto kolejnego klienta - najczęściej występują kupony, których używa się na pierwszym koncie klienta rozpoczynającego korzystanie z AdWords.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli chodzi o kupony 200 PLN na rynek polski, możesz je uzyskać tutaj.