AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z fakturą

Nowicjusz ✭

Od jakiegoś czasu prowadziłem konto dla znajomego (płatnik vat, eu), który później zrezygnował z reklamy ale mogłem w dalszym ciągu prowadzić kampanię dla swoich celów na jego konto żeby nie mieć roboty z tymi rozliczeniami itd.

W tej chwili on mi mówi, że księgowa za ten miesiąc faktur ue już nie przyjmuje i co mogę zrobić ?

Nie znam nikogo kto by miał vat eu żeby mógł na siebie wziąć tą (ew. kolejne) fakturę (bo chyba można zrobić korektę i dać innego nabywcę) a ja nie prowadzę obecnie dz. gosp.

Jak to rozwiązać czy mogę zmienić dane na siebie i zapłacić VAT w Google? Troszkę patowa sytuacja i nie wiem co robić.

Problem z fakturą

Wszechwiedzący ✭

Cześć Marek Emotikon: Szczęśliwy

Rozwiązanie jest proste - dogadaj się z jakąś agencją.

________
Booguś

Problem z fakturą

Nowicjusz ✭

Cześć B. Emotikon: Szczęśliwy

No właśnie pytałem się trzech zaznajomionych i nie są płatnikami vat więc nie interesuje ich to.

Może się tu ktoś znajdzie kto może wziąć takie FV, tylko nie wiem czy coś z tego ma taka agencja, bo że VATu nie płaci to wiem, ale czy z zysku się tę kwotę odpisuje?

Bo jak nie to muszę zaoferować, że ja dopłacę za kłopot Emotikon: Mrugający