Obecnie 280 forumowiczów jest online
Obecnie 280 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Płatność ręczna... bez skutku?

Nowicjusz ✭

Wybrałem "płatność ręczną", krok po kroku wykonywałem polecenia, jakie były wskazane. Dwa dni temu dokonałem przelewu z konta bankowego, a na koncie AdWords wciąż brak środków.

Google wciąż nie widzą transakcji, pieniądze nie zostały zaksięgowane... co zrobić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Rafał P
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Płatność przelewem w tej chwili idzie stosunkowo szybko, ale stara formułka mówi, że taki przelew może być księgowany 3-5 dni roboczych.

Sprawdź w banku, czy nie było jakiegoś odrzucenia przelewu.

Kolejna sprawa, to upewnij się, że wpłata poszła na poprawne dane. Dane do przelewu powinieneś mieć w ostatnim kroku dokonania płatności ręcznej na koncie AdWords.

Jeśli po sprawdzeniu powyższego, po 5 dniach roboczych nadal nie będzie środków na koncie, to zadzwoń do supportu z pytaniem co się dzieje.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Rafał P
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Płatność przelewem w tej chwili idzie stosunkowo szybko, ale stara formułka mówi, że taki przelew może być księgowany 3-5 dni roboczych.

Sprawdź w banku, czy nie było jakiegoś odrzucenia przelewu.

Kolejna sprawa, to upewnij się, że wpłata poszła na poprawne dane. Dane do przelewu powinieneś mieć w ostatnim kroku dokonania płatności ręcznej na koncie AdWords.

Jeśli po sprawdzeniu powyższego, po 5 dniach roboczych nadal nie będzie środków na koncie, to zadzwoń do supportu z pytaniem co się dzieje.

Dominik Myślak