Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Płatność oczekująca

Nowicjusz ✭ ✭

Witam, 

Zapacilam za reklamę za pomocą karty kredytowej caly czas mam status Płatność oczekująca ale z konta zestala pobrana naleznosc. Ile mam czekać aby się zaktualizowana. Może być tak, ze pieniądze na koncie się nie pojawia a z konta została odjęte ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Płatność oczekująca

Wschodząca Gwiazda
Jutro powinny pokazać się pieniążki na koncie.

Cytat : "Wpłacona kwota może jednak pojawić się na stronie Podsumowanie płatności w ciągu 24 godzin."
Źródło : https://support.google.com/adwords/answer/3122375?rd=3

Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭
Jak Pan myśli, czy płatność pojawi się np jutro z rana czy muszę czekać te 24 godziny. Pierwszy raz mam taka sytuacje. Ogólnie mam dziś takie przejścia z tymi płatnościami.

Wschodząca Gwiazda
Ciężko stwierdzić. Wina może leżeć po stronie banku, a nie Google. Poczekaj jutro do południa, a jeśli nie będzie płatności to spróbuj skorzystać z pomocy. U góry z prawej strony tego forum masz link "Kontakt z Google". Kliknij a dalej sobie poradzisz.

Adaśko

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Niestety płatność nie została zaksięgowana. Dzwoniłam dziś tam 3 razy i napisałam 2 e-maile. Zapewnili mnie, ze to serwer z banku z którego robiłam przelew miał jakieś przeciążenie. o 16:47 mięło 24 godziny i nic. Powiem tak wcześniej zrobiłam płatność na 600zł jednak usunęłam kartę zanim płatność się zaksięgowała i teraz kwota jest zablokowana i zostanie zwrócona w ciągu 8 dni. Dodałam kartę jeszcze raz zrobiłam przelew wczoraj. Mozę być tak, że teraz Google ma tą kasę ale weryfikuje właściciela jak w tym artykule. W załączniku przesyłam screen z konta Adwords, proszę o informację czy coś jest nie tak i czy ktoś już miał taką sytuację.

https://support.google.com/adwords/answer/2375297?hl=pl

obraz płatności