Obecnie 163 forumowiczów jest online
Obecnie 163 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Oryginalny Certyfikat rezydencji

Nowicjusz ✭ ✭

Potrzebuję  Oryginalnego Certyfikatu google 2017 - mówiąc oryginalnego, mam na myśli z odręcznym podpisem oraz przybitą pieczątką (obie te rzeczy nie mogą być wydrukowane/skserowane). Czy jest chociaż cień szansy uzyskać takowy? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Cześć,

skontaktuj się z infolinią i poproś o przesłanie certyfikatu w formie papierowej.

Nr. infolinii: 800-702-380 (wsparcie dostępne od poniedziałku do piątku: 8:00 - 17:00)

Nowicjusz ✭ ✭

Tak też zrobiłem, nawet dwa razy. Niestety oba certyfikaty które przyszły do nas pocztą są certyfikatami wydrukowanymi - a nam zależy na własnoręcznym podpisie/przybitej pieczątce

Dot.: Oryginalny Certyfikat rezydencji

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Spróbuj się w takim razie skontaktować z supportem poprzez czat dostępny pod adresem: https://www.google.com/partners/ 

(z prawej strony zobaczysz przycisk z napisem "Pomoc")

Otrzymałem informację, że istnieje możliwość otrzymania certyfikatu rezydencji z podpisem/pieczątką po podaniu danych adresowych podczas rozmowy.

screen.png

Najlepszy Współtwórca

W tym roku w Irlandii certyfikaty wydawane są w postaci elektronicznej. Także nici z pieczątkiEmotikon: Smutny

Niestety certyfikat nie jest też podpisany cyfrowo (odpowiednikiem podpisu kwalifikowanego) Emotikon: Smutny

Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub potwierdzenia możesz zwrócić się do urzędu wystawiającego ten certyfikat.

Najlepszy Współtwórca

Na stronie pomocy:

https://support.google.com/adwords/answer/2375370?hl=pl

został umieszczony tegoroczny certyfikat rezydencji. Jest tez informacja o formie elektronicznej.