Obecnie 290 forumowiczów jest online
Obecnie 290 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

“Odnotowano płatność”, ale brak kwoty na fakturze

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie, 

postanowiłam zapostować kilka tematów, które są bardzo popularne wśród eskalacji użytkowników AdWords. W zasadzie temat "pustej faktury" został omówiony przez Martynę w ostatnim wideo, ale poruszę go jeszcze pisemnie, ponieważ niekażdy ma czas na ogłądanie całego filmu. 

Bardzo często pojawia się pytanie: "Dlaczego faktura jest pusta i nie ma na niej żadnej wyszczególnionej wartości?". Otóż pusta faktura nie oznacza błędu systemu. To, że nie widać żadnych wartości (odnotowanych płatności) jest spowodowane tym, że nie dokonano żadnej wpłaty na konto AdWords w danym miesiącu.

Screen Shot 2014-03-17 at 2.05.28 PM.png

Faktura VAT wystawiana jest na podstawie wpłat dokonywanych w ciągu danego miesiąca. Jeżeli w danym miesiącu nie dokonuje się wpłat, nie ma też jak ich odnotować w fakturze.

To jest tak, jak w sklepie, jeżeli płaci się za produkt, otrzymuje się rachunek, w tym wypadku, jeżeli wpłaca się pieniądze na reklamę, jest to odnotowane na fakturze, w przeciwnym wypadku - nie.

Mam nadzieję, że pomoże to zrozumieć syndrom "pustej faktury".

Pozdrawiam,

KarolinaP