Obecnie 310 forumowiczów jest online
Obecnie 310 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie można już płacić przelewem?

Student ✭

Witajcie,

Czy tylko u mnie czy to ogólny jakiś feature, że nie mogę zmienić przedpłaty z karty kredytowej na płatność przelewem?

Ustawienia płatności -> Forma płatności -> Płatności ręczne -> Zmień

Podobnie, przy dodaj nową.

Podobnie jak usunę dotychczasową kartę.

Kraj Polska, waluta PLN

"Na podstawie ustawienia kraju i waluty na Twoim koncie dostępna jest następująca metoda płatności"

I do wyboru mam jedynie kartę kredytową albo kartę kredytową Emotikon: Mrugający

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nie można już płacić przelewem?

Nowicjusz ✭
A konto dotyczy kampanii przeprowadzonej w Polsce dla Polskiego płatnika? Zwykle kartą kredytową można tylko płacić jak się tworzy z Polski kampanię zagraniczne.

Student ✭
Tak i Tak Emotikon: Szczęśliwy W Polsce dla polskiego płatnika.

Wot niedzielna zagadka...

Wschodząca Gwiazda
Z tego co kojarzę to samemu tego nie można zmienić - zawsze trzeba było zgłosić się do supportu z prośba o zmianę.
Z przelewu na kartę można samemu,ale na odwrót trzeba pisać do supportu.

Student ✭
Dziwne. Wiele razy zmieniałem już kartę na przelew. Choć ostatnio to było faktycznie dawno.

Kiedyś faktycznie trzeba było się zgłaszać do supportu ale przy zmianie płatności kartą "po" na płatność "przed" - ale taką funkcjonalność dodano jakiś czas temu.

Ktoś z Google Teamu mnie czyta i może potwierdzić, że powinienem się zgłosić ze zmianą do supportu? Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
Najszybciej chyba będzie zadzwonić do nich.