Obecnie 150 forumowiczów jest online
Obecnie 150 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Nowicjusz ✭

Witam, czy jako pracownik agencji marketingowej opiekując się kontami adwords różnych klientów mogę generować kody rabatowe na 200 zł? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Najlepszy Współtwórca

Jedynym obostrzeniem jest to, że takie kupony są dla Klientów, którzy nie korzystali z kuponów AdWords (są różne wartości kuponów).

 

Wy jako agencja powinniście mieć MCK i do niego podczepione konta dla Klientów. Na kontach Klientów, jeśli spełniają wymagania jak wyżej, to możesz dodawać na tych kontach kupony.

 

Poczytaj

https://support.google.com/adwords/answer/6388096

https://www.google.pl/intl/pl/adwords/coupons/terms.html

Dominik Myślak

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Nowicjusz ✭

Oczywiście mamy MCK i tam podczepionych wszystkich klientów. Dla przykładu aktywowałem kod promocyjny na 200 zł i wpisałem na koncie klienta A. Kod zadziałał i wszystko było ok. Niedawno przybył nam nowy klient B, któremu założyliśmy konto Adwords więc wszystkiego warunki spełnia. Problem w tym, że gdy wygenerowałem kod promocyjny dla klienta to na maila przyszedł dokładnie ten sam cow przypadku klienta A, a więc jest on nie ważny i wykorzystany. Korzystałem z tej strony https://www.google.pl/adwords/?channel=gdn-ef&subid=pl-pl-aw-coupons-redir-16

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Magister ✭

Sprawdzałeś czy nie masz kuponów w panelu Google Partners?

 

https://www.google.com/partners/?hl=pl#p_promotions

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Najlepszy Współtwórca

Na stronie, którą wskazujesz masz numer telefonu, z którego bym skorzystał i dopytał, czy czasem nie musisz podawać adresu email administratora na tym nowym koncie dla Klienta, żeby system widział Twoją prośbę jako nową.

 

Postarajcie się o zdanie egzaminów, uczestniczcie w Game On i będziecie dostawać kupony 600 zł.

 

 

I pamiętaj, że nowy Klient nie oznacza, że on u Was jest NOWY, tylko czy nigdy nie korzystał z kuponów dla siebie na innym koncie AdWords.

Nowy jako jest to pierwsza kampania dla niego, albo nigdy nie korzystał z kuponów i będzie to pierwszy raz.

Dominik Myślak

Kupony rabatowe dla klientów adwords

Nowicjusz ✭

Bez względu na to czy wpisuje maila powiązanego z kontem menagera, maila z kontem konkretnego klienta czy jakiegokolwiek inne maila niezwiązanego z adwordsem kompletnie otrzymuje wciąż ten sam kod rabatowy co za pierwszym razem (był to też pierwszy raz kiedy jakikolwiek kod generowałem). Na infolinię dzwoniłem powiedzieli mi jednak, że oni nie mają możliwości generowania takich kodów i tylko klient indywidualny, który zgadza się na 3 miesięczną opiekę konsultanta może taki kupon otrzymać. W przypadku pierwszego klienta kupon został zrealizowany normalnie i żadna zgoda na opiekę potrzebna nie była. Myślałem, że może ktoś z Was już miał taki problem albo generowanie tych kodów jest jakoś powiązane z IP.