Obecnie 270 forumowiczów jest online
Obecnie 270 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Korekta faktury

Nowicjusz ✭

Witam,

W jaki sposób mogę uzyskać korektę faktury od Adwords? Niestety na wszystkich fakturach jest błąd w numerze **bleep**, dopiero w tym tygodniu Księgowy zwrócił na to uwagę i potrzebuję korektę każdej wystawionej przez Google faktury.

Pozdrawiam,
HH

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Henryka H
maj

Korekta faktury

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Nie Emotikon: Szczęśliwy Do nazwy pliku noty korygującej dodaj .pdf Dzięki temu powinien się otworzyć.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Korekta faktury

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Henryka Emotikon: Szczęśliwy

Aktualna procedura w sprawie jest taka: należy uaktualnić dane na koncie AdWords a następnie przesłać do Pomocy AdWords notę korygującą (w formie elektronicznej). Wzór noty korygującej jest do pobrania tutaj: https://support.google.com/adwords/answer/1723045?visit_id=1-636303588364233984-1546183962&hl=pl&rd=...

Platności automatyczne lub ręczne/Zmiana starszej faktury/Zmiana innych danych

________
Booguś

Korekta faktury

Nowicjusz ✭

Cześć,
Bardzo dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy Zmieniłam dane i pobrałam notę korygującą, ale plik wygląda jakby nie posiadał żadnego rozszerzenia, dlatego nie jestem w stanie go otworzyć. Czy potrzebuję specjalnego programu?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Henryka H
maj

Korekta faktury

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Nie Emotikon: Szczęśliwy Do nazwy pliku noty korygującej dodaj .pdf Dzięki temu powinien się otworzyć.

________
Booguś

Korekta faktury

Nowicjusz ✭

Działa, dziękuję bardzo! Emotikon: Szczęśliwy