Obecnie 219 forumowiczów jest online
Obecnie 219 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kody rabatowe - historia

Student ✭ ✭

Hej ponownie Emotikon: Szczęśliwy
Pytanko do kodów rabatowych

Wiem, że kwota do wydania z kodu rabatowego pojawia się dopiero po 5 dniach roboczych od jej wykorzystania (szczególnie mogę sobie poczekać przez okreś świąteczny ;p). Wiem też, że trzeba wydać 100zł w ciągu miesiąca i zaksięgowanie itd.

Moja pytanie jest tylko takie:
Czy w / płatności-> zarządzanie kodami rabatowymi -> historia /  powinien być widoczny rabat, który był "wpisany i aktywowany" przeze mnie, ale jeszcze nie "aktywowany po wydaniu kasy" przez google ?
Nie będę miała dostępu do kartki z kodem żeby sprawdzić czy jest na pewno wykorzystanyy (chodciaż dałabym sobie palec uciąć, że był) a w zakładkach historii kodów go nie mam... 
Czekanie 5 dni roboczych (czyli jakieś 2 tygodnie w okresie przerywanego wolnego) aż dowiem się np. że kasy nie będzie a przez całe wolne reklamy się nie wyświetlały, może przyprawić mnie o zawał serca Emotikon: Mrugający

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kody rabatowe - historia

Najlepszy Współtwórca

Jeśli kod został dodany powinnaś widzieć postępujący zielony pasek wydatków - tak przynajmniej jest w przypadku kuponów do 600 zł.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭
Dzięki za odpowiedź
Pisałam już do supportu google Emotikon: Szczęśliwy Jakiś błąd z ich strony, ale Pani już coś działa w mojej kwestii.
Faktycznie kod powinien pojawić się w tej zakładce.

Najlepszy Współtwórca
To o czym pisze Dominik dotyczy wszystkich kodów rabatowych. Jednak działanie tej zakładki jest jakie jest. Twój błąd to nie jest odosobniony przypadek. Dane pojawiają się i znikają Emotikon: Smutny

Student ✭ ✭
Jeszcze lepiej się okazało Emotikon: Szczęśliwy
Przysłali mi pocztą taki sam kod jak poprzednio. I AdWords pokazał mi najpier "przyjęto" a potem jak jeszcze sprawdzałam "wykorzystany". Przez co moje wydane 100zł są nieważne ;p
Dobrze, że chociaż na pocieszenie nowy kod dali