Obecnie 331 forumowiczów jest online
Obecnie 331 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kiedy zostanie przyznana mi kwota z kuponu promocyjnego

Nowicjusz ✭

Pytanie jest proste - wydałem ponad 100 zł, wprowadziłem dane kuponu na 200 zł, a kwota nie pojawiła się na koncie, kiedy to nastąpi?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kiedy zostanie przyznana mi kwota z kuponu promocyjnego

Wschodząca Gwiazda

Witaj

chodzi Ci o kupon zamień swoje 100zł na 350? jezeli tak to powinienes najpierw wprowadzic kupon następnie wydac 100zł po czym na koncie dostaniesz dodatkowe 250, a z tego co rozumiem to Ty najpierw wydałes a potem wprowadziłeś kupon, czy sie myle?

Nowicjusz ✭

Chodzi o "Jeśli wydasz na reklamę PLN 100,00, otrzymasz na swoje konto w AdWords PLN 200,00 gratis" - kupon przesłany mi via mail przez Google. Kod kuponu wprowadzilem w momencie w którym konfigurowalem sposób płatności. Czyli zapłaciłem kasę na ich konto, która została już wydana (wydałem 110 zł), a konto nie jest zasilone kwotą 200 zł.

Próbowałem raz jeszcze wprowadzić kod kuponu, ale pojawia się info, że jest on już wykorzystany. Problem w tym, że ja tych pieniędzy nie mam na moim koncie.

Student ✭ ✭ ✭

Mineło 5  dni od  wydania   kwoty  100zl  ?

'

Możesz ustawić dowolny budżet dzienny i dostosować go na podstawie osiąganych rezultatów. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i przejdzie do Twojej strony.

Nowicjusz ✭

Kampania wystartowała 8 stycznia, dziś jest 6 lutego i wydałem 114 zł czyli w niecały miesiąc przekroczyłem 100 zł, więc rozumiem, że się kwalfikuję. Ale od dziś nic nie wpłynęło na moje konto...

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

5  dni od  momentu przekroczenia kwoty  100zl

Kwota promocyjna zostanie zastosowana w terminie około pięciu dni roboczych od momentu, kiedy na koncie zostanie zebrana suma opłat za reklamę określona powyżej, pod warunkiem, że aktywowano konto za pomocą kodu promocyjnego i spełniono wszystkie warunki wymienione w ofercie. Po zastosowaniu kwota promocyjna pojawi się na stronie Billing Summary (Podsumowanie fakturowania) na koncie.

Magister ✭

Z moich ostatnich doświadczeń wynika że kod promocyjny aktywowany jest dopiero dzień po wyczerpaniu wpłaconej przez nas kwoty 100zł.

Nowicjusz ✭