Obecnie 286 forumowiczów jest online
Obecnie 286 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Gdzie można wygenerować i pobrać fakturę VAT ?

Nowicjusz ✭

Witam, gdzie mogę wygenerować fakturę w PDF, opcji opisywanych w pomocy google u mnie w płatnościach nie ma, jest tylko możliwość wyświetlenia i opcja drukuj

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: imie n
września 2015

Dot.: Gdzie można wygenerować i pobrać fakturę VAT ?

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie ma możliwości zapisania do pdf. Jeżeli masz taką potrzebę zainstaluj np. ten program. Będzie możliwość zapisania do pdf poprzez wybranie Ctrl+P (czyli opcji drukuj).

Możesz też zainstalować plugin do Chrome, FF.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: imie n
września 2015

[ Edytowane ]

Nie ma możliwości zapisania do pdf. Jeżeli masz taką potrzebę zainstaluj np. ten program. Będzie możliwość zapisania do pdf poprzez wybranie Ctrl+P (czyli opcji drukuj).

Możesz też zainstalować plugin do Chrome, FF.

Nowicjusz ✭

Witam.

Gdzie mogę zmienic język opisu na fakturze? Firma moja działa w Norwegii, mam ustawiony język norweski dotyczący rozliczeń, adres też norweski ale faktura jest po polsku... Dlaczego nie ma prostej możliwości zapisania faktury w formie pliku na dysku? Potrzebuję wysłac fakturę mailem do biura księgowego a nie mam możliwości wydrukowania jej..

[ Edytowane ]

jezyk.png

Do pdf-a możesz zapisać poprzez drukowanie do pliku CTR+P w Chrome lub instalując odpowiedni program.