Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Faktury z poszczególnych kont - automatyzacja?

Student ✭ ✭ ✭

Witam, mam pytanie, rozliczam wiele kont klientów i przechodzenie na każde konto po kolei oraz zbieranie faktury miesięcznej jest dosyć czasochłonne, macie może jakieś metody automatyzacji tego?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Faktury z poszczególnych kont - automatyzacja?

Wschodząca Gwiazda
Poczytaj o rozliczeniach typu MDS i MDO: https://support.google.com/adwords/answer/64347?hl=pl

Student ✭ ✭ ✭
Paulina ale z tego co kojarzę nie można faktury miesięcznej opłacać kartą?

Wschodząca Gwiazda
@Wojciech S żebyś zrozumiał, to co zaproponowała Ci Paulina jest to płatność z dołu. Konta zasilasz z tzw. puli kredytowej. Czyli dostajesz rozliczne miesięczne w postaci jednej faktury i masz na opłacenie jej parę tygodni ( już nie pamiętam ile bo płacimy od ręki :-) ) więc zwykły przelew Ci zupełnie wystarczy . Adaśko

Student ✭ ✭ ✭
Adam, rozumiem jak najbardziej, ale ja chcę płacić kartą - mam z tego tytułu konkretne profity i chciałbym aby tak zostało. A fakturę mogę opłacić jedynie przelewem prawda?

Wschodząca Gwiazda
Jeżeli tak Ci zależy aby płacić kartą, to przejdź na fakturowanie skonsolidowane. Pobieraj faktury i opłacaj ją w banku czy na poczcie - oczywiście kartą :-). Adaśko