Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dzien dobry,chce zadac kod promcyjny ale jest tam jakys problem?

N/A
# 1
N/A

Witam,

mam ten problem przy wpisaniu kodu promocyjnego? Co mam robicz?

Sorry, you are not eligible for this promotional code for the following reason(s): The country of your billing address.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
września 2015

Dot.: Dzien dobry,chce zadac kod promcyjny ale jest tam jakys problem?

Najlepszy Współtwórca

Prawdopodobnie prowadzisz działalność w stanach, bądź angli, a kupon, który otrzymałeś jest przeznaczony na polskę.

Kupony są przeznaczone na konkretne regiony (państwa) i jeśli masz założone na inny region niż przyznanego kuponu to otrzymasz właśnie taki komunikat.

Pamiętaj również o zasadach dotyczących używania kuponów adwords, czyli możesz użyć tylko jednego kuponu jako nowy użytkownik.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Prawdopodobnie prowadzisz działalność w stanach, bądź angli, a kupon, który otrzymałeś jest przeznaczony na polskę.

Kupony są przeznaczone na konkretne regiony (państwa) i jeśli masz założone na inny region niż przyznanego kuponu to otrzymasz właśnie taki komunikat.

Pamiętaj również o zasadach dotyczących używania kuponów adwords, czyli możesz użyć tylko jednego kuponu jako nowy użytkownik.

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

w przypadku wystąpienie problemów z kodami promocyjnymi polecam także bardzo pomocny artykuł z "Jak rozwiązać problem z kodem promocyjnym".

Pozdrawiam,

KarolinaP