Obecnie 339 forumowiczów jest online
Obecnie 339 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Deklaracja wysłana do siedziby Google

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam Serdecznie,

dostałem dziś od swojego księgowego większą fv i powiedział mi, że to za:

(w cenie koszt rozliczenia transakcji z Google  m. in. koszt wysyłki deklaracji do siedziby Google)

jest coś takiego?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Krzysztof D
kwietnia 2016

Dot.: Deklaracja wysłana do siedziby Google

Najlepszy Współtwórca
Tak, jest coś takiego jak ift-2r, ale wystarczy skontaktować się z supportem Google, gdzie ktoś z pracowników podeśle Ci maila i w mailu zwrotnym możesz taki dokument do nich przesłać, natomiast Google nie wymaga takiego dokumentu.

Ten dokument powinien trafić do polskiego urzędu i do firmy, której ten dokument dotyczy, ale jak już wspominałem Google nie wymaga go.

Także możesz zapytać księgowego ile wyniosła wysyłka do Google, bo jako księgowy takie dokumenty i tak Ci powinien przygotować - kwestia jak dokładnie się rozliczacie między sobą.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Krzysztof D
kwietnia 2016

Najlepszy Współtwórca
Tak, jest coś takiego jak ift-2r, ale wystarczy skontaktować się z supportem Google, gdzie ktoś z pracowników podeśle Ci maila i w mailu zwrotnym możesz taki dokument do nich przesłać, natomiast Google nie wymaga takiego dokumentu.

Ten dokument powinien trafić do polskiego urzędu i do firmy, której ten dokument dotyczy, ale jak już wspominałem Google nie wymaga go.

Także możesz zapytać księgowego ile wyniosła wysyłka do Google, bo jako księgowy takie dokumenty i tak Ci powinien przygotować - kwestia jak dokładnie się rozliczacie między sobą.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Dziękuje Serdecznie za szybką odpowiedź.