AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikat rezydencji

Nowicjusz ✭

Witam

Potrzebuje certyfikaty rezydencji Google za lata 2012-2016, proszę o przesłanie. Na stronie Google nie mogę pobrać starszych niż 2017 rok

Dot.: Certyfikat rezydencji

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

certyfikaty rezydencji z lat 2012-2017 znajdziesz w poniższym linku:

https://support.google.com/adwords/answer/2375370?hl=pl#

Nowicjusz ✭

Niestety jak klikam na te certyfikaty to nie otwierają mi się w pdf....nie wiem jak je pobrać

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Kliknij na ściągnięty certyfikat prawym przyciskiem myszy, następnie wybierz "Otwórz za pomocą" i z rozwijanej listy wybierz program PDF z którego korzystasz.

Drugi sposób: otwórz domyślny program PDF, następnie w lewym górnym roku kliknij "Plik" -> "Otwórz". Ostatni krok to wybranie pliku, który chcesz otworzyć w PDF.

Instrukcja dot. użytkowników Windows'a.

Nowicjusz ✭

Dziękuję bardzo.

Nowicjusz ✭

Czy urząd skarbowy toleruje w wersji elektronicznej certyfikat rezydencji?

Nowicjusz ✭

Gdzie znajdę certyfikat rezydencji za 2011 rok?

Certyfikat rezydencji

Wszechwiedzący ✭

Nie są już wymagane certyfikaty papierowe. Szef Krajowej Administracji Skarbowej napisał: "to, że w danym państwie można uzyskać certyfikat w wersji papierowej, nie powoduje nieważności certyfikatu w wersji elektronicznej" (interpretacja nr DPP7.8221.33.2017.GFQV).

________
Booguś