Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikat Rezydencji za rok 2013

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witajcie,

w związku z duźym zainteresowaniem Certyfikatem Rezydencji za rok 2013 i faktem, źe link w poprzednim wątku niestety nie funkcjonował poprawnie, pozwoliłam sobie stworzyć nowy post i załączyć w nim Certyfikat Rezydencji za rok 2013. Anglojęzyczna wersja oraz wydruk tego dokumentu jest respektowany w urzędach. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujecie jednak oryginału, wystarczy skontaktować się Zespołem pomocy AdWords. 

Aby zapisać certyfikat na swoim komputerze, wystarczy kliknąć na niego lewym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Zapisz jako". 

KarolinaPCertyfikat.rezydencji 20131x1.jpg

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Dot.: Certyfikat Rezydencji za rok 2013

Magister ✭ ✭ ✭

Dodatatkowo załączam także Certyfikat Rezydencji za rok 2012, ponieważ wiem, że cieszy się on także dużym zainteresowaniem.

Pozdrawiam,

KarolinaPCertyfikat Rezydencji 20121x1.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Magister ✭ ✭ ✭

Dodatatkowo załączam także Certyfikat Rezydencji za rok 2012, ponieważ wiem, że cieszy się on także dużym zainteresowaniem.

Pozdrawiam,

KarolinaPCertyfikat Rezydencji 20121x1.jpg

Nowicjusz ✭

W związku z tym, że mój urząd skarbowy żąda tłumaczenia przysięgłego certyfikatu, mam pytanie, czy taki dokument mogę uzyskać.

W przeciwnym wypadku każą mi zapłacić, oprócz VAT-u - co jest zrozumiałe, podatek dochodowy od całej mojej faktury.

Pozdrawiam

Aurelia

Magister ✭ ✭ ✭
Witam serdecznie,

przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z taką prośbą ze strony US. Wydruk anglojęzyczny certyfikatu jest powszechnie uznawany przez urzędy skarbowe w Polsce i jeszcze nigdy takiej prośby nie słyszałam, a przecież wielu użytkowników AdWords dostarcza certyfikat do US. Wydaje mi się, że prośba ta wynika niestety z wygodnictwa danego urzędnika...

Niestety nie dysponujemy tłumaczeniami przysięgłymi ponieważ urzędy akceptują wersję anglojęzczyną. Ciężko mi stwierdzić, dlaczego dany US zażądał tłumaczenia. Obawiam się, że osobiście nie będę tu w stanie pomóc. Ewentualnie można jeszcze zgłosić się do Zespołu Pomocy AdWords ("Kontakt z Google", prawy górny róg na stronie Forum) i zapytać o więcej szczegółów, ale wydaję mi się, że odpowiedź będzie podobna do mojej- US powinnien przyjąc wydrukowaną, anglojęzyczną wersję certyfikatu.

Pozdrawiam,
KarolinaP

PS. Czy któryś z Forumowiczów miał podobne doświadczenie z certyfikatem?

Najlepszy Współtwórca
w Krakowie jak na razie wszystko w porządku jeśli chodzi o mnie
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Witam

Czy mogłabym prosić o zamieszczenie certyfikatu rezydencji za rok 2011

Pozdrawiam

Ania

Magister ✭ ✭ ✭

Proszę bardzo!

Pozdrawiam,

KarolinaP

Screen Shot 2013-09-18 at 12.24.59 PM.png

Nowicjusz ✭

Czy jest już dostępny certyfikat na rok 2014 ??

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

niestety jeszcze nie. Będzie dostępny w lutym. Jak tylko dostanę, to od razu zamieszczę tu na Forum. Proszę nas odwiedzać Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,
KarolinaP

Certyfikat Rezydencji za rok 2014

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, czy jest już dostępny Certyfikat Rezydencji za obecny rok (2014)?
Przepraszam, właśnie doczytałem... Zajrzę w lutym : )

Nowicjusz ✭

Będę wdzięczna za dodanie na 2014 rok jak tylko się pojawi

Magister ✭ ✭ ✭
Oczywiście! Obiecuję dodać, jak tylko go dostanę.
Dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam,
KarolinaP

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

tutaj najnowszy Certyfikat rezydencji za rok 2014. Niestety nie jest to bardzo dobra wersja, lepszą wersję certyfikatu będzie można pobrać po 11.02.2014. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Pani Karolino,

Bardzo proszę o kontakt z Pani strony, pilnie potrzebujemy pomocy w związku z Certyfikatem Rezydencji za 2013 i 2014r. Niestety jak się okazało Urząd Skarbowy nie respektuje Certyfikatu ściągniętego z Państwa strony, ale wymaga oryginału tego dokumentu. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, w przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni do zapłacenia kary w związku z brakiem dokumentów wymaganych przez Urząd.

Dodam jeszcze, iż dzwoniłam do Państwa na infolinię, natomiast nie byli mi w stanie pomóc Emotikon: Smutny

Z góry bardzo dziękuję za Pani pomoc. 

pozdrawiam

Agata Soszyńska

Wschodząca Gwiazda
Kochane US-y , każdy działa wg tych samych przepisów, ale interpretuje je inaczej.