Obecnie 178 forumowiczów jest online
Obecnie 178 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak transakcji i fv, ściągnięta płatność

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, mam pytanie. 17 stycznia została pobrana przez Google płatność z karty kredytowej za zwiększenie limitu na dysku (przedłużenie po roku). Transakcji jednak nie ma na liście transakcji (ostatnia jest sprzed roku) przez co nie mogę pobrać faktury za usługi. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Będę wdzięczna za radę.

Pozdrawiam Kasia 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć Kasiu,

Na tych forach dowiesz się o Google AdWords, Google Analytics i Google Moja Firma. W przypadku AdWords jak najbardziej taka transakcja jest widoczna, ale pobranie faktury jest możliwe dopiero w następnym miesiącu (pierwsze 3-5 dni roboczych nowego miesiąca) od wpłaty.

Jeśli używasz AdWords, to mogłabyś zadzwonić do supportu podając 10 cyfrowy numer id konta i podpytać tam o Twój problem - nie mogę znaleźć takiego supportu dla dysku Google, odpowiednika supportu AdWords.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Hej, dzięki za informację. Gdzie w takiej sytuacji mam się zwrócić, jeśli mam problem nie z Google AdWords tylko z systemem rozliczeń z Google?

Najlepszy Współtwórca