Obecnie 315 forumowiczów jest online
Obecnie 315 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak powiadomień mailowych o wyczerpanym saldzie konta

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam. Od ok. 3 miesięcy nie przychodzi na mojego maila informacja o tym, że środki na koncie zostały wyczerpane, a reklama się nie wyświetla. Do tego czasu nie było z tym problemów. Otrzymuję jedynie poprzedzającego maila z informacją o niskim stanie środków na koncie.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Powiadomienia o kończących się środkach przychodzi na około 7 dni przed wyklikaniem budżetu. Sprawdź czy maile o wyczerpaniu nie trafiają do spamu.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Zgadza się i te maile docierają bezproblemowo. Nie przychodzą natomiast maile z tytułem: "Google AdWords: reklamy nie są wyświetlane – wyczerpano środki"

Najlepszy Współtwórca

Tak domyślam się, ale już te wcześniejsze maile powinny być dla Ciebie sygnałem, aby doładować konto Emotikon: Mrugający

Można zawsze ustawić sobie dodatkowe powiadomienie, czy to w programie pocztowym jak thunderbird, czy w kalendarzu Google, aby sprawdzić budżet za 5 dni.

Sprawdź spam Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Dominik, dziękuję za sugestie, ale to nadal nie jest odpowiedź na pytanie z jakim tu trafiłem. Folder spam oczywiście sprawdzony.

Nowicjusz ✭

Potwierdzam występowanie problemu. Zgłoszenie do supportu poskutkowało radą dodania alternatywnej skrzynki e-mail do powiadomieńEmotikon: Szczęśliwy

Szkoda, bo jest to problem dwustronny - my się nie reklamujemy, a G nie zarabia.

Najlepszy Współtwórca

Sprawdźcie czy czasem nie trafiają Wam maile do spamu.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Za Przemysławem, folder spam naturalnie sprawdzony. Nie tu leży problem i było to już wyjaśniane supportowi.

Najlepszy Współtwórca

No to już sprawa w rękach supportu Emotikon: Szczęśliwy  miejmy nadzieję, że to naprawią.

Dominik Myślak