Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak pieniędzy na koncie

Nowicjusz ✭

Mam pytanie ile czeka się na pieniądze na koncie?

Kampanie mam zaakceptowaną, wpłaciłam 110zł dla testu podając dane do swojej karty.

Otrzymałam maila:

Płatność otrzymana

Twoja płatność w wysokości zł110,00 została zaksięgowana w Google AdWords 2016-10-23.

Jednak na koncie widnieje:

Aktualne saldo

0,00 zł

Na koncie banku mam blokadę na 110zł jako płatność kartą.

Kiedy te pieniądze pojawią się na koncie i kampania ruszy?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Brak pieniędzy na koncie

Najlepszy Współtwórca

W tej chwili działa to bardzo szybko. Aby mieć pewność, że kampania ruszyła, sprawdź czy ustawiłaś dobry przedział czasowy uwzględniający dzisiejszy dzień - będziesz widzieć wyświetlenia i kliknięcia jeśli kampania ruszyła.

Dominik Myślak

Brak pieniędzy na koncie

Nowicjusz ✭

No tak ale ja mam opcje "płatności ręczne" czyli pieniądze wpływają i dopiero kampania rusza.

Przy czym jak pisałam, email przyszedł od google, że dziękują za wpłatę a na koncie 0zł więc kampania stoi w miejscu.

Chodzi mi bardziej o to czemu tych pieniędzy nie ma dalej na koncie.

Brak pieniędzy na koncie

Najlepszy Współtwórca

Przy "ręcznej płatności" kartą środki zazwyczaj księgowane są do kilkunastu minut.  Większe opóźnienia (do kilku dni zdarzają się przy przelewie).

Blokada w banku potwierdza, że bank nie odmówił transakcji a dodatkowo zablokował kwotę a nie test karty.

Jeśli środków nie będzie jutro na koncie AdWords (sprawdź saldo konta w rozliczeniach), zadzwoń do Pomocy.

Nr telefonu znajdziesz w trybiku, zakładka "pomoc" w prawym górnym rogu po zalogowaniu na konto.

Dominik zwrócił uwagę na ważną rzecz czyli zakres dat przy sprawdzaniu działania kampanii i chyba się nie zrozumieliście.

Brak pieniędzy na koncie

Nowicjusz ✭

Już wszystko ok, pieniądze są na koncie i kampania ruszyła.