AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 301 forumowiczów jest online
Obecnie 301 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Arvato Finance Google Collections- dane do przelewu

Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy, 

analizując różnego typu dane, słowa kluczowe, wyszukiwania itp., zauważyłam, że wielu użytkowników AdWords próbuje znaleźć online dane do przelewu dla Google Collections. Skoro ludzie szukają tych danych, to dlaczego nie zamieścić ich na Forum AdWords, aby były łatwo dostępne i szybkie do znalezienia? 

Zatem dla wszystkich z Was którzy poszukują danych do przelewu lub kontaktu z Google Collections:

Przelew:

Nazwa konta: Google Ireland Limited
Bank: Bank Handlowy W Warszawie S.A
SWIFT: CITIPLPX
Numer konta: 94103015080000000504455025

Adres oddziału banku:
Citibank Handlowy
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Goleszowska 6
01-249 Warszawa
Polska

Czek:

Collections team
Google c/o AFS Finance
PO Box 9811
Dublin 3 - Ireland

Bezpośredni kontakt z teamem Google Collections:

Mam nadzieję, że będzie to pomocne.

Pozdrawiam,
KarolinaP
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Arvato Finance Google Collections- dane do przelewu

Najlepszy Współtwórca

Te dane poszukiwane są od dawna i na pewno sie przydadzą bo stare forum gdzie tych wątków bylo sporo, już nie jest dostępne.

Jednak mała uwaga - każde konto AdWords ma przydzielany indywidualny numer konta bankowego.

Najlepszy Współtwórca
Dokładnie tak jak napisał Lech. W miejscu gdzie podałaś numer konta warto po prostu napisać, że każdy użytkownik, który wybrał formę płatności PRZELEW ma swoje własne subkonto, na które przelewane są środki.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
wszystko fajnie tylko został mi przydzielony indywidualny numer konta a jako odbiorca podana jest firma arvato finance google collections.
W moim banku do przelewu niezbędny jest także adres odbiory i tu pytanie jaki jest ten adres?

Magister ✭ ✭ ✭