Obecnie 256 forumowiczów jest online
Obecnie 256 forumowiczów jest online
Tutaj uzyskasz pomoc i porady na temat ustawień, nawigacji i rozwiązywania problemów dotyczących płatności i rozliczeń.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

AdWords API

Student ✭

Witam, mam pewne problemy z uzyskaniem informacji rozliczeniowych dotyczących korzystania z API. W dokumentacji AdWords wyczytałem że od 1 marca 2013 korzystanie z API AdWords jest wolne od opłat

http://goo.gl/HJTpw

jednak przy rejestracji miałem zapytanie ile planuje wydać na API oraz muszę rejestrować kartę płatniczą z której będą pobierane opłaty. Czy w naszym kraju są inne zasady czy to po prostu stara wersja formularza? Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam, Piotr

Dot.: AdWords API

Magister ✭ ✭ ✭

Witam!

Niestety nie specjalizuję się w API, ale na stronie Google Developers w zakładce FAQs (Pricing and Compliance) znalazłam poniższe pytanie i odpowiedź (niestety nie ma polskiej wersji językowej):

Screen Shot 2013-06-24 at 3.28.23 PM.png

Z odpowiedzi wynika, że w celu poprawienia współpracy i wspierania innowacyjności, jednostki API są teraz oferowane za darmo. Przypuszczam zatem, że formularz jest nieaktualny.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Dot.: AdWords API

Student ✭

Tak też właśnie mi się wydawało że może być problem z aktualnością, dziękuję za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam, Piotr

Pozdrawiam, Piotr