Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

youtube.com w automatycznych miejscach docelowych

Nowicjusz ✭

Cześć,

w ciągu ostatnich kilku tygodni youtube.com przestał mi się pojawiać w raporcie miejsc docelowych. Wiem, że do tej pory miał bardzo dobre statystyki. Wiecie może czy stoi za tym jakaś większa zmiana?

Wszechwiedzący ✭

Cześć Paulina Emotikon: Szczęśliwy

Z tego co się orientuję to w ostatnich tygodniach nie było publikowanych zmian, które mogłyby wywołać taki efekt. Czy z dnia na dzień youtube przestał się pojawiać wogóle czy po prostu pojawia się dużo rzadziej niż kiedyś i spadek tego pojawiania się ma łagodny charakter....?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Cześć Emotikon: Szczęśliwy

raczej jest to powolna zmiana, którą obserwuję od kilku tygodni. Kiedyś youtube.com bardzo dobrze mi konwertował i miał świetne CTR jak na GDN, a teraz prawie w ogóle nie widnieje w raporcie miejsc docelowych.

Wszechwiedzący ✭

W takiej sytuacji osobiście ustawiłbym youtube-owi indywidualną stawkę dla miejsca docelowego, oczywiście wyższą niż obecnie i obserwował czy to zmieni sytuację na lepsze. Jeśli zmieni - a tego się spodziewam - to już pozostaje Ci indywidualna ocena na ile tą stawką manewrować dalej.

________
Booguś