Obecnie 214 forumowiczów jest online
Obecnie 214 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

url w nagłówku

Nowicjusz ✭

Niektóre reklamy mają adres url powtórzony w nałowku inne nie , np. 

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: url w nagłówku

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

na 100% pewny nie jestem, ale chyba jeżeli pierwsza linijka reklamy(nie nagłówek) konczy sie na kropką to nagłówek przedłuzony jest w większosci wypadków o  tą linijke(ale widziałem przypadki gdzie mimo kropki jest url), jezel nie ma kropki to o url

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie przypominam sobie aby Google otwarcie informowało w jakich sytuacjach emituje adres w nagłówku, a w jakich nie.

W podanym przykładzie calvado.pl publikowane jest w nagłówku w sytuacji gdy pierwszy i drugi wiersz rozdzielone są przecinkiem, a nie kropką czy wykrzyknikiem. Także Google może traktować te dwa wiersze jako jedno zdanie i chętniej emitować je w jednej linii. W takiej sytuacji w nagłówku jest więcej miejsca i obok tekstu z nagłówka do 25 znaków można emitować adres URL.

Pewnie nie stanie się tak za każdym razem ale szansa znacznie wzrasta.

Przetestuj i opisz czy pomogło.

Najlepszy Współtwórca

A na zapytania związane z domeną marki url pojawi się na początku nagłówka reklamy a nie na końcu Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Dodam jeszcze jeden element stosowany przeze mnie.

Tworząc reklamę zawsze (bez wyjątku) jeśli dajmy na to adres strony jest : google.pl to wpisuje go w adresie wyświetlanym tak: Google.pl - tak, w adresie wyświetlanym będą te literki pomniejszone, ale w przypadku zamieszczenia adresy przy nagłówku już nazwa strony będzie tak jak ja zapisałem - według mnie w wielu przypadkach i markach lepiej to wygląda niż pisane z małej litery.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Rozdzielenie słów przecinkiem to dobra metoda. Dotychczas miałem rozdzielone spacją. Aktualnie cała reklama ( pierwsza i druga linia ) wyświetla się pod adresem strony, a w nagłówku wyświetla się nagłówek i czasami adres strony nie wiem od czego to zależy, w innej reklamie w nagłówku wyświetla się nagłówek i numer telefonu