Obecnie 238 forumowiczów jest online
Obecnie 238 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wynik Jakości - Jakość Strony Docelowej

Nowicjusz ✭

Witajcie,

Czy wiecie co ile czasu aktualizowany jest Quality Score w zakresie Jakości Strony Docelowej?

Wprowadziłem istotne zmiany optymalizacyjne na swojej stronie, które powinny podnieść ten wskaźnik. Dodałem w grupie reklam nową reklamę i wprowadziłem nowe słowo kluczowe w dopasowaniu ścisłym - to pod którego kątem wprowadzono optymalizację. Mimo to QS nie zmienił się.

Jak wymusić aktualizację QS w zakresie "Jakość Strony Docelowej"?

Czy QS w zakresie "Jakość Strony Docelowej" jest ustalany na całe konto reklamowe?

Z góry dziękuję za pomoc. 

Dot.: Wynik Jakości - Jakość Strony Docelowej

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

rezultat poprawy WJ nie będzie widoczny od razu. Pierwsze efekty powinny być zauważalne w ciągu kilku dni, lecz może to potrwać nawet kilka tygodni. Wszystko zależy czy wprowadziłeś na tyle istotne zmiany, by jakość strony docelowej uległa zmianie. System AdWords regularnie odwiedza i ocenia strony docelowe.

WJ dot. oceny jakości strony docelowej jest ustalany dla każdego słowa kluczowego indywidualnie.