Obecnie 241 forumowiczów jest online
Obecnie 241 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wykluczenia w poszczególnych grup reklam

Student ✭

Witam, 

Mam takie pytanie - czy wykluczacie słowa które należą do innej grupy reklam? Przykładowo mam dwie grupy i jedna z nich jest dedykowana pod produkt A, druga zaś pod B. Obie grupy osiągają dobre wyniki, ale znalazłem  w nich frazy, które "na logikę" przypasowałbym do drugiej grupy. Czy zatem wykluczacie grupy tak, by  kierować na tę grupę którą chcemy?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
lipca 2016

Dot.: Wykluczenia w poszczególnych grup reklam

Najlepszy Współtwórca
Cześć Piotr,

Tak. Tworzyłeś te grupy reklam po coś. Czyli rozbicie kampanii na te grupy reklam ma za zadanie skierować konkretnego użytkownika, na konkretną stronę docelową, bądź przekaz w reklamie i rozszerzenia są tylko dla produktu np. A. Wtedy jak najbardziej staramy się, by konkretny użytkownik, zobaczył konkretne reklamy i trafił na konkretne strony docelowe.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
lipca 2016

Najlepszy Współtwórca
Cześć Piotr,

Tak. Tworzyłeś te grupy reklam po coś. Czyli rozbicie kampanii na te grupy reklam ma za zadanie skierować konkretnego użytkownika, na konkretną stronę docelową, bądź przekaz w reklamie i rozszerzenia są tylko dla produktu np. A. Wtedy jak najbardziej staramy się, by konkretny użytkownik, zobaczył konkretne reklamy i trafił na konkretne strony docelowe.
Dominik Myślak

Student ✭
Tak myślałem. Czeka mnie sporo pracy zatem Emotikon: Szczęśliwy