Obecnie 184 forumowiczów jest online
Obecnie 184 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wykluczanie słów kluczowych z innych grup reklam?

Student ✭

Ostatnio zauważyłem, że pewna grupa reklam na moim koncie notuje kliki za słowa kluczowe, które są w innej grupie reklam (mam tutaj dopasowanie przybliżone - notuje ono o dziwo bardzo dobre wyniki pod kątem zaangażowania na stronie).

Czy zatem warto zrobić tak, że do tej konkretnej grupy reklam (ze słowem o dopasowaniu przybliżonym) dodam wykluczone słowa ze wszystkich grup reklam właśnie oprócz tej? Czy to dobra praktyka, czy tak też działacie?

Z góry dziękuję!

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
września 2016

Dot.: Wykluczanie słów kluczowych z innych grup reklam?

Najlepszy Współtwórca
Grupowanie reklam ma swoje zadania. Po to się je robi, by dla konkretnych słów kluczowych wyświetlały się konkretne teksty reklamowe.

Dlatego w obrębie grup reklam tworzone są również wykluczające słowa kluczowe, by słowa kluczowe z innych grup reklam nie podkradały wyświetleń.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
września 2016

Dot.: Wykluczanie słów kluczowych z innych grup reklam?

Najlepszy Współtwórca
Grupowanie reklam ma swoje zadania. Po to się je robi, by dla konkretnych słów kluczowych wyświetlały się konkretne teksty reklamowe.

Dlatego w obrębie grup reklam tworzone są również wykluczające słowa kluczowe, by słowa kluczowe z innych grup reklam nie podkradały wyświetleń.
Dominik Myślak