Obecnie 184 forumowiczów jest online
Obecnie 184 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ustawienia języka - wszystkie czy tylko angielski?

Profesjonalista ✭ ✭

Hejka,

Mam klienta, który sprzedaje produkty tylko na UK i tak kieruję reklamy.

Zastanawiam się czy nie włączyć widoczności na wszystkie języki.

Bo skoro użytkownik jest w UK to spodziewa się, że strona będzie po Angielsku?

Ma to sens?

Prosiłbym o opinię. 

Z góry dzięki.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wszechwiedzący ✭

Cześć Krzysztof Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli reklamy i słowa kluczowe są w języku angielskim to jest to dobra koncepcja. Bo przecież jeśli ktoś szuka używając angielskich słów to nawet jeśli w wyszukiwarce ma ustawiony inny język jako główny to i tak jest to potencjalny klient. 

Wyjątkiem mogłaby być sytuacja, w której słowo kluczowe tak samo brzmi w różnych językach. Wtedy warto robić oddzielne kampanie kierowane na różne języki aby uniknąć sytuacji, że ktoś nie zrozumie reklamy.

W UK jednak większość osób, które mogą mieć ustawiony jako główny język w Google inny niż angielski stanowią osoby wielojęzyczne, więc ja ustawiłbym widoczność na wszystkie języki.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

No Cześć Booguś!

Wielkie dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były słuszne! Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam i miłej niedzieli.

Krzysztof

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”