Obecnie 176 forumowiczów jest online
Obecnie 176 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Świateczne reklamy - strategia

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej 

Piszę do Was o poradę Emotikon: Szczęśliwy Mam rozbudowane konta AdWords. Wiadomo zbliżają się Święta i zastanawiam się czy: 

1. Tworzyć oddzielną jedna wielką kampanie Świąteczną 

2. Do obecnych kampanii wstawić jedynie świąteczne reklamy. 

Jak uważacie? Jak podeszlibyście do tematu?

Na jednym koncie mam np. 20 kampanii. Zastanawiam się czy jest sens robić nowe świąteczne kampanie 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Ania Emotikon: Szczęśliwy

Ja skopiowałbym całą kampanię, którą mam i w której są odpowiednie ustawienia dla tej Świątecznej. Następnie zawiesiłbym/usunął wszystkie reklamy i stworzył tam świąteczne. Po tym przejrzałbym i zmodyfikował inne nie pasujące do świąt elementy, jak na przykład nieświąteczne rozszerzenia.

Takie podejście polegające na stworzeniu oddzielnej kampanii (lub kilku) ułatwi Ci analizowanie skuteczności kampanii świątecznych zarówno w Adwords jak i w Analytics a także na przykład przydatne porównywania coroczne kampanii świątecznych.

________
Booguś

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Jest jedna bardzo ważna zaleta nowej Świątecznej Kampanii ... ustawiasz sobie zakończenie kampanii kiedy chcesz i nie musisz się martwisz, że zmarnujesz pieniądze. Po za tym możesz lepiej dysponować budżetem i strategią. Polecam osobną

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy tak zrobię Emotikon: Szczęśliwy Prz okazję będę miała w zasadzie gotowca na przyszły rok (ZROBIĘ SOBIE TYLKO LEKKIE MODYFIKACJE I zoptymalizuję) Bardzo dziękuję Emotikon: Szczęśliwy Trochę pracy mam nie powiem ;D

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej Adam - dziękuję również że poświęciłeś swój czas Emotikon: Szczęśliwy i pomogłeś mi w podjęciu decyzji Emotikon: Szczęśliwy tak niewątpliwie jest to zaleta Emotikon: Szczęśliwy tak zrobię jak mówisz Emotikon: Szczęśliwy dziękuję i pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy 

Najlepszy Współtwórca

Anno jeśli nie używasz Edytora AdWords, to fakt może być troszkę pracy. Razem z Edytorem AdWords powinno pójść szybciej.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej Dominik Emotikon: Szczęśliwy oczywiście że uzywam bez niego ani rusz Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Tak sądziłem po tekście o 20 kampaniach Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak