Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenie lokalizacji w reklamie

Nowicjusz ✭

Mam kilka kampanii kierowanych na całą Polskę, chciałabym dodać rozszerzenie lokalizacji (10 adresów z różnymi miastami Polski). Przykładowo jeśli wyszukiwanie będzie przeprowadzane w Poznaniu to czy w reklamie będzie wyświetlał się adres z Poznania, itd?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Ewa B
maja 2016

Dot.: Rozszerzenie lokalizacji w reklamie

Student ✭ ✭ ✭
Tak, dokładnie z lokalizacją wyszukujacego Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭ ✭
Google samo automatycznie doda jeżeli to będzie korzystne odpowiednie rozszerzenie lokalizacji. Dodaj wszystkie dostępne lokalizację dla reklamowanej firmy z GMB. Pamiętaj, że jednak nie zawsze rozszerzenie lokalizacji się pokaże Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Dzięki za odp, to co napisałeś jest oczywiste, bardziej jednak interesuje mnie czy ktoś miał takie doświadczenia Emotikon: Szczęśliwy Czy "korzystne" oznacza zgodne z lokalizacją wyszukującego?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Ewa B
maja 2016

Student ✭ ✭ ✭
Tak, dokładnie z lokalizacją wyszukujacego Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
Rozszerzenie lokalizacji pojawia się zgodnie z lokalizacją szukającego lub jeśli w zapytaniu / frazie również pojawi się lokalizacja. Np. "Hydraulik warszawa".

Student ✭ ✭ ✭
Z tym opcją "hydraulik warszawa" też nie jest tak oczywiste. Zależy to również od ustawień typu kierowania.
W miarę czytelnie o rozszerzeniach lokalizacji napisali tutaj:
https://support.google.com/adwords/answer/2404182?hl=pl

Pozdrawiam,
Łukasz Emotikon: Szczęśliwy