Obecnie 293 forumowiczów jest online
Obecnie 293 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia reklam w AdWords

Nowicjusz ✭

Cześć,

Mam 20 kampanii i chcę do każdej dodać rozszerzenie linków do podstron. Chcę, aby treść była wszędzie ta sama, lecz chcę, aby zmieniały się tylko linki. Po zmianie linku np: w 2 kampanii, wszystkie rozszerzenia zmieniają link właśnie na ten. O co może chodzić ? Czy do każdej kampanii muszę tworzyć osobne linki do podstron z innym tekstem itp. ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Rozszerzenia reklam w AdWords

Student ✭ ✭

Jeśli mają mieć różne URLe to tak - musisz utworzyć osobne dla każdej kampanii. Najszybciej zrobisz to w edytorze w sekcji Udostępnione zasoby. Wystarczy skopiować i zmienić URL. Potem tylko musisz w każdej kampanii przypisać odpowiedni link, też najlepiej w edytorze, bo będziesz widział końcowe URL.

Najlepszy Współtwórca
Używając w innej kampanii tego samego rozszerzenia nie kopiujesz go, tylko edytujesz przez co wszędzie zmieniają się ustawienia takiego rozszerzenia.

Zrób tak jak zasugerował Michał.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
A potem tylko robię powiązanie tego rozszerzenia w Udostępnionych zasobach z tym rozszerzeniem na koncie ?

Najlepszy Współtwórca
Jak to wszystko będziesz robił przez Edytor AdWords, to możesz wręcz w programie zrobić te powiązania, a potem opublikować zmiany.
Dominik Myślak