Obecnie 287 forumowiczów jest online
Obecnie 287 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny vs remarketing normalny

Student ✭

Witam,

Mam takie nurtujące mnie pytanie - czy zdarzyło się Wam, że remarketing podstawowy miał lepsze wyniki niż ten dynamiczny? Mam taką sytuację u siebie na koncie jednego z klientów - może ma znaczenie to, że ma on w sprzedaży 6 produktów (biura na wynajem) i odbiorcom bardziej odpowiada styl graficzny "gotowych" banerów?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
września 2016

Dot.: Remarketing dynamiczny vs remarketing normalny

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Piotr Emotikon: Szczęśliwy

Oczywiście, dlatego zawsze warto przetestować różne rozwiązania ponieważ do końca nigdy nie wiadomo co w danym przypadku będzie wywoływało reakcję pacjentów. Choć zwykle dynamiczny jest bardziej skuteczny.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotr S
września 2016

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Piotr Emotikon: Szczęśliwy

Oczywiście, dlatego zawsze warto przetestować różne rozwiązania ponieważ do końca nigdy nie wiadomo co w danym przypadku będzie wywoływało reakcję pacjentów. Choć zwykle dynamiczny jest bardziej skuteczny.

________
Booguś

Student ✭
Dzięki, pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy!

Wschodząca Gwiazda
Piotr każdy z tych remarketingów ma inną funkcje. Np. dynamiczny sprawdza się przy porzuconych koszykach (aby przypomnieć o tym co chciał kupić potencjalny klient) a np. remarketing "normalny" sprawdza się np. w odzyskiwaniu potencjalnych klientów (pacjentów) za pomocą haseł typu "zniżka", "odbierz kupon" itp. Jak Boguś napisał, warto przetestować różne opcje.