Obecnie 268 forumowiczów jest online
Obecnie 268 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamacje / działanie działu Support

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Czy składaliście już reklamacje dotyczące funkcjonowania Działu Optymalizacji kampanii AdWords?

Kontaktowałem się z nimi kilkukrotnie i niestety pracują tam 2 dziewczyny, które zupełnie nie mają pojęcią o jakiejkolwiek optymalizacji. Odpowiedź brzmiała: "yyyyyy...."

Jak skutecznie złożyć reklamację dotyczącą błędnego AdWords?? Czy ktoś coś? próbował/ udało się?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Reklamacje / działanie działu Support

Najlepszy Współtwórca
Poprosiłem już w innym wątku. Opisz proszę problem w jednym z wątków. Bardzo mało danych podałeś. Tu nie wylewamy żali, tylko staramy się pomagać - jak to bywa na forum.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Cześć, nie wylewam żali tylko opisuję poziom kompetencji obsługi AdWords. Dodatkowo zadałem pytanie:
Jak skutecznie złożyć reklamację dotyczącą błędnego AdWords?? Czy ktoś coś? próbował/ udało się?

Wschodząca Gwiazda
co to jest błedny adwords?

Najlepszy Współtwórca
Przeczytaj proszę jeszcze raz pierwszego posta. Dobrze, że napisałeś jaka była reakcja Pani na infolinii, ale może napisz jakie pytanie/problem sprawił, że odpowiedź była jedynie "yyyy".

yyyy to bardzo mało i wyciągnięte z kontekstu może nieco zaburzać całość. Proszę napisz w czym tkwi problem, to może go rozwiążemy.

Gdzie zgłosić niekompetencje na infolinii? Mogłeś po rozmowie podsumować ją w ankiecie, która jest przypisywana zapewne do danego konsultanta.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
To nie przedszkole aby czepiać się literówek Emotikon: Szczęśliwy zabrakło słowa "DZIAŁANIA". Czy jz teraz wszystko jasne?

"Jak skutecznie złożyć reklamację dotyczącą błędnego działania AdWords. "

Nowicjusz ✭ ✭
Zgłosiłem niekompetencji a ankiecie. I myślisz,że ktoś się skontaktował / coś się zmieniło? Nie rozumiem dlaczego stoisz murem za AdWords? Płacą Ci za to? Does it makes any sense?

Najlepszy Współtwórca
Wyobraź sobie, że siedzę sobie tu na forum i pomagam ludziom bo lubię - i co śmieszniejsze, nie otrzymujemy za to ani złotóweczki.

Tylko nadal nie wiemy gdzie jest Twój problem. Widzę, że bardzo mocno chcesz złożyć skargę. OK. Być może nawet dzięki tym wpisom, ktoś się z Tobą skontaktuje, ale może jednak zechcesz wyjaśnić DOKŁADNIE z jakim problemem zadzwoniłeś do supportu?

To forum służy takim ludziom jak Ty, którzy z jakiś przyczyn czegoś nie rozumieją, bądź chcą się czegoś nauczyć/dowiedzieć. Z chęcią Ci pomożemy, tylko daj sobie pomóc Emotikon: Szczęśliwy

Nadal czekam na problem jaki przerósł Panie na supporcie. Z chęcią przeczytam i postaram / postaramy się pomóc.
Dominik Myślak