Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raporty Adwords wysyłane mailem

Student ✭ ✭ ✭

Chciałem się zapytać czy jest możliwość przesyłania automatycznych raportów na e-maila, które nie są powiązane w żaden sposób z kontem Google Adwords? Czyli nie mówię tutaj o osobach: Wszyscy użytkownicy konta uprawnieni do wyświetlania raportów. 

Chciałem się też zapytać czy raport w pdfie można tworzyć dla tabeli w zakładce Raporty - bo tam nie widzę takiej opcji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
lipca 2016

Dot.: Raporty Adwords wysyłane mailem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Jest, za pomocą własnego skryptu, który wykorzysta AdWords API. Z poziomu interfejsu AdWords to niemożliwe. Alternatywą, przy połączonych kontach AdWords i Analytics, będzie raport z poziomu Analytics.

Musi być przez zakładkę Raporty? W danym widoku na koncie (Kampania, Grupa reklam, Słowa kluczowe, itd.) możesz kliknąć "Pobierz raport" i wybrać PDF. Wymiary możesz ustawić jakie chcesz dostosowując kolumny i zapisując ich układ.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz K
lipca 2016

Dot.: Raporty Adwords wysyłane mailem

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Jest, za pomocą własnego skryptu, który wykorzysta AdWords API. Z poziomu interfejsu AdWords to niemożliwe. Alternatywą, przy połączonych kontach AdWords i Analytics, będzie raport z poziomu Analytics.

Musi być przez zakładkę Raporty? W danym widoku na koncie (Kampania, Grupa reklam, Słowa kluczowe, itd.) możesz kliknąć "Pobierz raport" i wybrać PDF. Wymiary możesz ustawić jakie chcesz dostosowując kolumny i zapisując ich układ.