Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Promocja prostytucji(sponsoringu) strona dla osób poniżej 18 lat

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam. Od wczoraj próbuję zgłosić reklamy które zawierają w sobie promocję prostytucji - "Sponsoring Ogłoszenia" w sieci reklamowej Adwords. Otrzymuje ostrzeżenia od użytkowników portalu ,że promuję prostytucję wśród nieletnich. 4 krotnie już zgłaszałem sprawę od wczoraj do Adwords a reklamy nadal są wyświetlane. Czy oznacza to, że zmieniły się zasady Adwords i od teraz promowanie prostytucji - bo tak zawsze Adwords pojmowało sponsoring - jest dozwolone i należy wyłączyć reklamy Adsense na stronach gdzie przebywają osoby nieletnie? 

Dot.: Promocja prostytucji(sponsoringu) strona dla osób poniżej 18 lat

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

"Google AdWords nie zezwala na promowanie usług towarzyskich, prostytucji ani innych usług erotycznych" źródło

W AdSense można zablokować wybrane adresy URL i/lub kategorie stron, na których emisję się nie zgadzamy:

adsense.png

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Ok ale co mi to da jeśli za dwa dni pojawi się następy portal promujący w taki sposób prostytucję na stronie gdzie przebywają nieletni? Przecież nie mogę siedzieć i klikać non stop aby sprawdzać reklamy. Rozumiem więc ,że google nie zezwala na takie reklamy a mimo to nie reaguje na zgłoszenia. Jaki więc jest tego powód? Reklamodawca zostawia zbyt dużo środków aby go zablokować?

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Można wstrzymać trzy kategorie jak poniżej. To powinno załatwić sprawę.

kat.png

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Odniesienia do erotyki i Zdrowie seksualne zablokowałem - nic to nie dało. Randek nie zablokuje bo to 70% kliknięć w reklamę.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
W zasadzie pytaniem nie jest jak zablokować reklamodawcę, a dlaczego google zgadza się na promowanie prostytucji (sponsoringu) wśród nieletnich - skoro nie reaguje na zgłoszenia jest to jednoznaczne z ich zgodą na taką reklamę ... czy to zła logika?