Obecnie 265 forumowiczów jest online
Obecnie 265 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pomoc w optymalizacji reklam

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że prośba z którą się zwracam nie narusza ogólnych zasad. Poszukuję osoby która na stałe pomagałaby mi w optymalizacji kampanii i reklam. Pozdrawiam Waldemar.K

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Waldemar K
czerwca 2016

Dot.: Pomoc w optymalizacji reklam

Najlepszy Współtwórca
Na forum staramy się pomagać w jakiś konkretnych problemach na koncie AdWords, Analytics, Merchant Center i Google Moja Firma. Jeśli takowe masz, to śmiało pytaj, a my postaramy się pomóc w ich rozwiązaniu.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Waldemar K
czerwca 2016

Najlepszy Współtwórca
Na forum staramy się pomagać w jakiś konkretnych problemach na koncie AdWords, Analytics, Merchant Center i Google Moja Firma. Jeśli takowe masz, to śmiało pytaj, a my postaramy się pomóc w ich rozwiązaniu.
Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Adam dobrze Ci radzi, wybierz w miarę blisko siebie kilku Partnerów Google najlepiej ze wszystkimi certyfikatami (mają "+3" w polu "Certyfikaty Google"), spotkaj się osobiście, porozmawiaj i będziesz wiedział z kim chcesz pracować po takich spotkaniach.
________
Booguś

Nowicjusz ✭
Bardzo dziękuję za podpowiedź. Pytań mam zbyt wiele, że będzie lepiej jak na początek spotkam się ze specjalistą. Pozdrawiam Waldemar.K