Obecnie 173 forumowiczów jest online
Obecnie 173 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niski wynik jakości dla słowa które wydaje się być strzałem w 10tke

Magister ✭

Witam,

Reklamuje stronę internisty z gorzowa. wybieram slowo kluczowe w wynikach wyszukiwania google [internista gorzów] i google odpowiada, że nie wyświetli reklam z powodu niskiego wyniku jakości 2/10 - trafność słowa kluczowego "zła". 

Możliwe, że czegoś nie rozumiem ale chyba nie da się lepiej określić słowa kluczowego... Reklamę kieruję tylko na gorzów i odleglość do 10km.

Ten popularny wątek został przeniesiony z poprzedniego Forum pomocy AdWords.

Dot.: Niski wynik jakości dla słowa które wydaje się być strzałem w 10tke

Magister ✭

Użytkownik  pogotowiellreklamowe odpowiedział:

Dopracuj strukturę kampanii. Nie wrzucaj wszystkich słów do jednej grupy reklam. Ewidentnie wynik jakości wskazuje Ci, że coś robisz źle. Ważne jest by w tekstach reklamy pojawiło się słowo kluczowe, ważne by tekst reklamy wywarł jakąś reakcję na użytkowniku, ważne by strona docelowa była zoptymalizowana pod daną frazę. Dopracuj te elementy.

Sugerowałbym użyć frazy +internista - dopasowanie przybliżone zmodyfikowane (modyfikator dopasowania przybliżonego) i pozostawić region jaki ustawiłeś...  może trochę rozszerzyć go np na województwo i wtedy ocenić jakość słów. Pamiętaj, że wynik jakości nie skoczy od razu w górę - to wymaga trochę czasu.