Obecnie 175 forumowiczów jest online
Obecnie 175 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieuczciwy reklamodawca - gdzie zgłosić

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam, mam taki problem, że w branży w której się reklamuję, swoje reklamy uruchomiła również firma, która założyła sobie kilka kont AdWords (co najmniej 5) na różne strony i w ten sposób robi sobie TOP 3 i więcej w wynikach reklamowych. Jest to jedna i ta sama firma bo dane kontaktowe na każdej ze stron są identyczne a czasami nawet zdjęcia pracowników umieszczają również te same.

Zgłaszałem ten problem przez stronę http://www.google.pl/intl/pl/goodtoknow/online-safety/reporting-abuse/ już kilka razy ale nadal nie widzę, żeby nieuczciwa konkurencja wyłączyła swoje reklamy. Nikt się tą sprawą nie zajął a wydawało mi się, że w AdWords to jakość reklam jest na pierwszym miejscu. Do kogo pisać/dzwonić w tej sprawie?  

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz Dziedzic
września 2015

Dot.: Nieuczciwy reklamodawca - gdzie zgłosić

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Jeżeli zgłaszałeś i nic sie z tym nie dzieje, a Tobie bardzo zależy to dzwoń do supportu i drąż temat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz Dziedzic
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Jeżeli zgłaszałeś i nic sie z tym nie dzieje, a Tobie bardzo zależy to dzwoń do supportu i drąż temat.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Okazało się, że droga telefoniczna faktycznie ma szansę ruszyć temat do przodu. Także czekam już teraz na konkretne efekty.