Obecnie 298 forumowiczów jest online
Obecnie 298 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak odblokować zakresy liczby wyszukań w planerze słów kluczowych?

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam aktywną kampanię na koncie adwords. Mimo to, planer słów kluczowych przy wyszukaniu fraz zwraca następujący komunikat:

Osiągnięto maksymalną liczbę wyświetleń strony w danym dniu. Na tej stronie teraz wyświetlają się zakresy liczb operacji wyszukiwania. Aby zobaczyć widok szczegółowy, spróbuj ponownie za 24 godziny.

Nie wyszukiwałem żadnych fraz w planerze przez ostatnie 24 godziny, więc nie jest to prawdą. Kampania trwa od kilku dni, jest testowa (potrzebuję planera, by móc zaznajomić się konkretniej z wyszukaniami) więc jej budżet jest niewielki (czy ma on znaczenie).

Proszę o odpowiedź - jak długo trzeba czekać na odblokowanie planera? Ewentualnie co zrobić, by pojawiły się dokładne dane, a nie zakresy z których niewiele można wywnioskować.

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Jak odblokować zakresy liczby wyszukań w planerze słów kluczowych?

Najlepszy Współtwórca

Jeśli komunikat nadal występuje wyczyść ciastka i cache przeglądarki.
Niestety Google nie podaje limitu wydatków czy kliknięć kiedy dane są ujawniane. Najczęściej jest to w kolejnym dniu zgodnie z komunikatem.