Obecnie 222 forumowiczów jest online
Obecnie 222 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Etykieta "Wykluczono" nie przy każdym słowie

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

 

ktoś wie dlaczego po dodaniu dokładnie brzmiących wykluczających słów kluczowych, pojawia się przy takowym etykieta na czerwono a przy dodaniu np. wykluczenia w postaci "pulpit" albo pulpit czerwona etykieta nie jest przypisywana danemu zapytaniu?

 

1

 

 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Etykieta "Wykluczono" nie przy każdym słowie

Wschodząca Gwiazda
tak to dzialaEmotikon: Szczęśliwy chodzi o to, ze całe wyrażenie nie jest wykluczone tylko jego cześć, wiec system nie czyta tego jako wykluczenie tego wyrażenia

Dot.: Etykieta "Wykluczono" nie przy każdym słowie

[ Edytowane ]
Student ✭

Polecał bym wykluczanie słów kluczowych bezpośrednio pod bierzącymi słowami kluczowymi, rozwijając "wykluczające słowa kluczowe" i co ważne dodając jedynie pojedyńcze frazy. Np. jeżeli robisz reklamę z samochodami sportowymi i chcesz aby reklama wyświetlała się jedynie dla samochodów sportowych, a ktoś wpisuje samochody terenowe po których wyświetla się reklama, to do wykluczających słów kluczowych dodajesz jedynie słowo "terenowe". Wykluczając w ten sposób frazy, unikniesz niebezpieczeństwa braku wyświetlania się reklam również dla słowa "samochody".

Pozdrawiam,
Artur R

Dot.: Etykieta "Wykluczono" nie przy każdym słowie

Najlepszy Współtwórca

Zapoznaj się również z tym artykułem i sekcją wykluczające słowa kluczowe.

 

 

Poniżej screen jak w tej chwili można używać wykluczeń

 

ScreenShot369.jpg

Dominik Myślak