Obecnie 234 forumowiczów jest online
Obecnie 234 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dłuższe opisy reklamy adwords

Nowicjusz ✭

Witam, zauważyłem że niektórzy reklamodawcy adwords mają dłuższe opisy 2 linijki opisu zamiast jednej krótkiej.

W jaki sposób mogę dodać więcej tekstu pod adresem strony?

przykład poniżej:

1.jpg

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Dłuższe opisy reklamy adwords

Wschodząca Gwiazda
Ta druga linijka, w której występują kropki rozdzielające • to są rozszerzenia objaśnień: https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6084196?hl=pl
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Adam przyjrzyj się reklamom uważnie. Czasem pierwsza linijka opisowa jest w tym samym wierszu co nagłówek reklamy - tak jest w przypadku 2 reklamy od góry. Czasem jest tak, że w nagłówku dopisywany jest adres domeny, a oba wiersze opisowe w jednej linii jak w pierwszej reklamie.

Dodatkowo pod reklamami możesz stosować rozszerzenia:
- rozszerzenia linków witryny
- rozszerzenia połączeń
- rozszerzenia lokalizacji
- rozszerzenia objaśnień
- rozszerzenia informacji w witrynie

Zerknij na ten temat w supporcie AdWords https://support.google.com/adwords/answer/2375499?hl=pl
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Problem w tym że gdy próbuje dodać rozszerzenie objaśnień lub rozszerzenia informacji w witrynie to wyskakuje mi komunikat:
Nie można załadować edytora, ponieważ wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj później albo skontaktuj się z obsługą klienta.

Próbowałem z 2 przeglądarek i to samo.

Najlepszy Współtwórca
Spróbuj usunąć ciasteczka i wtedy. Nie powinieneś mieć problemu z ustawieniem rozszerzeń, więc jest to albo chwilowy problem, albo wyczyść ciasteczka Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Problemem nie były ciasteczka tylko działałem z innego konta do którego były przypisane nie pełne uprawnienia, tak czy inaczej komunikat powinien mi o tym powiedzieć.

Zaczęły mi działać rozszerzenia jednak nie wszystkie i różnie się one pojawiają w reklamach.