Obecnie 796 forumowiczów jest online
Obecnie 796 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wyświetlania reklam w GDN

Nowicjusz ✭

Mam problem z kampanią w GDN. Kierowanie ograniczone miejscami docelowymi oraz wiekiem. [najbardziej zawężony zasięg to 150 tys wyświetleń, najwięcej 10 mln.-zależy w której grupie]

Miejsca docelowe - ręcznie wybierane, mają adense. Reklamy mają stan zatwierdzony, ale gdy najeżdzam kursorem
na "stan" któregokolwiek miejsca docelowego wyświetla się "zarządzane" i reklamy nie wyświetlają się i nie ma podanego powodu.

Stawki cpc - 0,90 zł.

Macie pomysł o co może chodzić?

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Magda Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli od momentu zatwierdzenia reklam nie upłynęło jeszcze 24h to trzeba poczekać. Osobiście mam takie wrażenie, że im bardziej ograniczy się kierowanie tym dłuższe oczekiwanie na uruchomienie. A oznaczenie "zarządzane" wynika po prostu z tego, że wybrałaś ręcznie miejsca docelowe.

________
Booguś

Magister ✭

Miejsca docelowe są bardzo często bardzo mocnym zawężeniem kierowania. Spróbuj ustawić na same miejsca docelowe i stopniowo zawężać kierowanie, ewentualnie dla tego dodatkowego kierowania dostosowuj stawki

Nowicjusz ✭

Od momentu zatwierdzenia upłynęło już dużo więcej czasu niż 24h...

Nowicjusz ✭

Wypróbuje. Dzięki!

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

W takim razie proponuję stopniowo usuwać zawężenia i obserwować czy wystartuje. Albo tak, jak radzi Bartek zacząć od samych miejsc docelowych i stopniowo dodawać zawężenia.

________
Booguś